Přátelé, fanoušci,
obracíme se na Vás s žádostí o podporu.

Naše FB stránka poskytuje už více jak pět let denně aktuální informace o dění na D8 a okolí. V klidnějších hodinách se věnujeme i dopravní výchově, zajímavostem i humoru s dopravní tématikou. V listopadu jsme spustili na FB i sesterskou stránku Dálnice D8 - turistika (http://fb.com/dalniceD8.turistika), jako podpůrnou stránku pro náš přehledný a stále se rozvíjející web pro turisty v okolí dálnice D8 (http://de8.cz), který je skvělým pomocníkem pro plánování výletů, s mnoha turistickými cíli, místopisem, pozvánkami na kulturní a společenské akce atd.
A jsem velice hrdí na to, že se okruh liší, kteří nás navštěvují a sledují, stále rozšiřuje.

Rádi bychom s Vaší pomocí naší dopravně informační činnost nejen nadále udrželi v provozu, ale ještě jí v mnohém vylepšili a zdokonalili (např. vlastní dálniční hlídkou nebo vlastními online kamerami na dosud nevykrytých místech). Chceme se věnovat v plné síle též dopravní gramotnosti (silničním pravidlům a bezpečnosti provozu za spolupráce s dopravními odborníky), pořádat více motivačních soutěží pro fanoušky FB stránek a věnovat se dalšímu a ještě podrobnějšímu mapování okolí dálnice
pro turisty.

Naše FB stránka vznikla původně spíše jako takový koníček. Podařilo se jí ale mezi lidi rozšířit a dnes je z ní
v podstatě ojedinělé dopravní info na facebooku s regionálním významem. Snažíme se prakticky nonstop informovat o dění na dálnici D8 a okolí, na což si naši fanoušci zvykli. Pro ty, kteří v rámci bezpečnosti při jízdě naší stránku nesledují, jsme zavedli SMS INFO s nejdůležitějším aktuálním děním na D8 - posíláme sms zprávy pouze s vybranými dopravními problémy (nehody, kolony ...) s předpokládaným zdržením nad 20 minut, které funguje denně mezi 6 - 20 hodinou a dostane se k Vám i když nejste na místě s datovým připojením.

Bohužel, naše technické pomůcky - kamery v autech a mobilní telefony, stejně jako třeba notebook, na kterém připravujeme většinu příspěvků zpráv a grafiky, to vše už dosluhuje a my nejsme schopni z vlastních zdrojů tyto důležité věci obměňovat. V tomto směru nás trápí akutní nedostatek financí - skoro všichni už máme své rodiny, vychováváme malé děti a pro tuto činnost používáme výhradně soukromé prostředky - internet data, poštovné, propagace, to všechno jsou peníze, které investujeme ze svého.

Vzhledem k těmto skutečnostem jsme se rozhodli, že se pokusíme oslovit naše přátele, fanoušky, firmy a živnostníky v okolí dálnice D8 i širší veřejnost s prosbou o finanční podporu, kterou bychom rádi použili na výše uvedenou obnovu techniky a mimo jiné hlavně na datové tarify pro naše administrátory a reklamu našich stránek na FB, které se takto snáz dostanou k lidem, kteří o nás ještě nevěděli.

Necháme samozřejmě jen na Vás, zda a jakou formu pomoci zvolíte. Podporou je pro nás i jakékoli sdílení co největšího poštu našich příspěvků, které se tak dostanou dál mezi lidi, kteří o nás ještě něvědí.

Pokud nám můžete přispět finanční částkou, lze tak učinit zakoupením "podpory". Za svoji podporu od nás dostanete samozřejmě doklad o zaplacení a navíc buď naší samolepku nebo sadu našich samolepek či dokonce
i službu SMS INFO D8 na celý rok. A samozřejmě o při registraci na náš partnerský e-shop i trvalou 25% slevu
na Vaše nákupy.

Rádi bychom spolupracovali i na vyšší úrovni, pomocí sponzoringu - máme připravený program pro dlouhodobější spolupráci zahrnující propagaci sponzora na našich webových i FB stránkách. Na požádání Vám zašleme kompletní podrobnosti. Vítáme i osobní setkání, při kterém Vám můžeme vše osobně osvětlit.
Ať už bude Vaše rozhodnutí jakékoliv, děkujeme za Váš čas a pokud jimi ještě nejste, rádi Vás uvítáme mezi našimi příznivci.

Za Dopravní info z dálnice D8 & okolí
Petr Albrecht & Ing. Miroslava Polakovičová
info linka DOPRAVA D8 - 728 008 172