KRALUPY
NAD VLTAVOU
koupaliště

Otevřeno od 26.6.2020
PO - NE 10.00 - 19.00

při špatném počasí zavřeno

Na severním okraji Kralup nad Vltavou, v městské části Lobeček, v těsné blízkosti RC letiště, tenisových kurtů a přírodního parku Strachov, se nachází moderní letní koupaliště s padesátimetrovým bazénem děleným pro kondiční a rekreační plavání. Nechybí vodní atrakce jako tobogán, vodní hřib i ježek, dětské brouzdaliště s malou skluzavkou a stříkajícím nosorožcem. Pro děti nabízí koupaliště herní prvky, pro dospělé pak hřiště na beach volleyball, můžete si zde půjčit sportovní vybavení i lehátko. Občerstvení s nápoji a studenými i teplými pokrmy je samozřejmostí.
Pro parkování vozidel je určena louka sousedící bezprostředně s areálem koupaliště (hned za koupalištěm). Parkovacích míst na ulicích je za hezkého počasí málo a městská policie v tomto ohledu "nespí" a koná svou povinnost ;-)
Areál koupaliště se nachází cca 100 metrů od koryta řeky Vltavy přímo naproti Dvořákově stezce a Nelohozeveským tunelům. Podlém řeky u koupaliště vede modrá turistická značka od lávky vedle Masarykova mostu, přes "foto zastávku", kde je možno se vyfotit s Nelahozeveským zámkem v pozadí, přes obou Veltruského zámku, kolem zámku až do železniční stanice Nelahozeves.
 

     
     
  

Koupaliště Kralupy

Koupaliště Kralupy na facebooku


     
     

Dvořákova naučná stezka >>>

Nelahozeves >>>

Zámek Nelahozeves >>>

Kralupy nad Vltavou >>>

Veltrusy - zámek >>>

Miřejovice - most, zdymadlo >>>


POSLEDNÍ AKTUALIZACE
26.6.2020

Stránky Dálnice D8 & okolí  jsou provozovány
za laskavého přispění společností: