HLAVNÍ STRANA  /  DOPRAVNÍ INFORMACE  /  MÍSTOPIS  /  TURISTICKÉ CÍLE  /  DÁLNICE D8  /  DOPRAVNÍ OSVĚTA  /  PARKOVÁNÍ TIR V OKOLÍ D8

AKCE V OKOLÍ DÁLNICE D8 2019    /   DUBEN   -   KVĚTEN   -   ČERVEN   -   ČERVENEC   -   SRPEN   -   ZÁŘÍ   -   ŘÍJEN   -   LISTOPAD   -   PROSINEC    /

Rekonstrukce Dreieck Dresden - West
sjezdů a nájezdů mezi A4 a A17 ve směrech Dresden - Chemnitz - Praha

Saský státní úřad pro silniční výstavbu oznámil, že dálniční křižovatka Dreieck DD - West musí projít opětovnou rekonstrukcí silně opotřebovaných nájezdových a sjezdových ramp. Rekonstrukce by měla začít 1. dubna a skončit 11. července, ještě před začátkem letních prázdnin.

Celá rekonstrukce, která bude nově probíhat non-stop, tedy i v nočních hodiných, čímž lze ušetřit až jeden měsíc prací. Spolková vláda zaplatí za rekonstrukci celkově asi 3,5 mil. eur.

Jako první se začne opravovat větev Praha - Dresden a na ní naváže větev Praha - Chemnitz. Zároveň bude opětovně snížena rychlost na dálnici A4 od exitu 77 Wilsdruff směrem na Drážďany na 100 km/h po celou dobu rekonstrukce, což by stejně jako v loňském roce mělo podstatně přispět k bezpečnosti provozu.

Prosíme, respektujte dopravní značení.


Alb Albrecht
2015 - 2018
alb@de8.cz
Dopravní informace z Dálnice D8 & okolí

Turistika v okolí Dálnice D8
http://fb.com/dalniceD8.turistika
Poslední aktualizace:  
6.3.2019 - 20.00 hod.