HLAVNÍ STRANA  /  DOPRAVNÍ INFORMACE  /  MÍSTOPIS  /  TURISTICKÉ CÍLE  /  DÁLNICE D8  /  DOPRAVNÍ OSVĚTA  /  PARKOVÁNÍ TIR V OKOLÍ D8

AKCE V OKOLÍ DÁLNICE D8 2019    /   KVĚTEN   -   ČERVEN   -   ČERVENEC   -   SRPEN   -   ZÁŘÍ   -   ŘÍJEN   -   LISTOPAD   -   PROSINEC    /

Oprava vozovky I/15 v Lovosicích
(souvislá velkoplošná oprava asfaltového povrchu komunikace včetně příslušenství v Terezínské ulici a dále až v ČS MOL u odbočky na Lukavec)

Od pondělí 13.5.2019 začne v Lovosicích oprava povrchu vozovky silnice první třídy číslo 15. Oprava bude rozdělená do etap. Začít by se mělo u kruháče u nového logického centra / parkoviště u vrátnice PREOL a postupovat by se mělo směrem k centru města.  V druhé etapě se pak bude pokračovat od "lékárny" až po nově zrekonstruovanou čerpací stanici MOL (dříve PapOil) u odbočky na Lukavec.

Výše uvedené datumy se mohou s ohledem na aktuální stav a počasí lehce měnit. Budeme se snažit Vás aktuálně informovat.

Pozor, v červnu a červenci přibude ještě oprava povrchu mezi kruhovými objezdy u nového logistického centra / parkoviště u vrátnice PREOL a tzv. "velkým lovosickým kruháčem" (Lovosice - Litoměřice - Terezín - D8).

Alb Albrecht
2015 - 2018
alb@de8.cz
Dopravní informace z Dálnice D8 & okolí

Turistika v okolí Dálnice D8
http://fb.com/dalniceD8.turistika
Poslední aktualizace:  
12.5.2019 - 23.30 hod.