HLAVNÍ STRANA  /  DOPRAVNÍ INFORMACE  /  DOPRAVNÍ OSVĚTA

JAK MŮŽU PŘISPĚT NA PROVOZ STRÁNKY DOPRAVNÍ INFO Z DÁLNICE D8 A OKOLÍ NA FACEBOOKU ???

Máte na autě vylepenou naší samolepku? A víte, že Vám
na ní můžou naši partneři nabídnout zajímavé slevy ?

Za už více jak dva roky jsme Vám rozeslali více jak jeden tisíc našich samolepek.  Někteří z  Vás, kteří si naší samolepku nalepili na auto, nám posléze poslalo foto, za které ještě jednou děkujeme.

 

A právě díky těm, kteří si naší samolepku vylepili a na svých cestách naše dopravní info bezplatně propagují bychom chtěli poděkovat - formou slev v projektech našich partnerů.

Jak při využívání našich služeb prokážete, že jste to Vy, co vozí naší samolepku na autě? Přijedete autem se samolepkou nabo stačí mít ve svém mobilu fotku Vašeho auta, kde je na jednom obrázku vidět samolepka i RZ auta a na druhé fotce část malého techničáku, kde je vidět typ vozu a RZ :-)

Děkujeme Vám za pozornost a čas věnovaný těmto řádkům. Nabídku výhod "na samolepku" najdete níže.

Od poloviny roku 2017 dostanete naše samolepky  pouze přes e-shop, nebo v našich soutěžích.

Aktuální nabídka našich partnerů

 

Časově neomezená 25% sleva na našem e-shopu
Stačí se zaregistrovat na našem e-shopu a vyčkat až Vám přijde potvrzení o registraci. Jako odpověď na toto potvrzení zašlete výše uvedené náležitosti (2 fotky Vašeho auta, kde je na jednom obrázku vidět samolepka i RZ auta a na druhé fotce část malého techničáku, kde je vidět typ vozu a RZ). Jakmile je obdržíme, okamžitě Vám
u Vašeho klientského účtu na e-shopu zapneme 25% časově ani množstevně neomezenou slevu na všechny produkty z našeho e-shopu. Pozor - týká se i služby SMS info na 1 rok :-) O aktivaci Vás ihned upozorníme e-mailem a od té chvíle všechny ceny, které uvidíte na našem e-shopu budou jen pro Vás o 25% nižší !!! tak šup >>> http://tabulky-shop.de8.cz


Nabízíme Vám výrazné slevy při návrzích, výrobě a instalaci venkovních reklam - od základních polepů výloh či automobilů až po světelné reklamy a kompletní reklamní označení Vašich provozoven, firem či obchodů. Stačí nás jen kontaktovat na tel. čísle 723 357 897 s nezávaznou poptávkou.

Spolehlivá účetní, která ochrání Vaše účetnictví od chyb a vždy Vám ochotně poradí - Vám nabízí své služby a zkušenosti z velké nadnárodní společnosti. Ideální pro klienty v Praze a v okolí trasy Praha - Teplice. Kontaktovat jí můžete přes elektronickou adresu <patricia.winterberg@gmail.com> a nezapomeňte do předmětu zprávy napsat "sleva na účetnictví v okolí D8".

Staré? Znečištěné? Poškozené?  Víte o tom, že opravou nebo vyčištěním reklamních poutačů výrazně prodloužíte jejich životnost?
Stačí si telefonicky dohodnout schůzku, na které probereme veškeré možnosti opravy, renovace či čištění s jejich klady i zápory. A přitom se podíváme i na "samolepku D8" na Vašem autě :-) Tel.: 728 008 172

Čistíme i světelné reklamy, výlohy, výklady, skla, měníme elektrickou výzbroj (zářivky, LEDky) ...

Reklamní poradenství
Nabízíme Vám to, co by měli využívat například architekti, kteří občas navrhnou nějakou reklamu, která pak nejde zrealizovat buď pro její nerealizovatelnost nebo velkou finanční náročnost. I zákazníci reklamek se většinou místo o materiály, životnost a použitelnost, zajímají jen o cenu. Tedy co nejlevněji. Bohužel ve většině případů je právě ta nejlevnější varianta tou nejhorší možnou. V lepším případě se Vám reklamní poutač začne teplem kroutit na sluníčku, v horším případě při pádu z výšky někoho poraní. Už nějakou dobu nabízíme REKLAMNÍ PORADENSTVÍ pro všechny, ať už šéfy, management nebo jejich sekretářky, tak i pro malé podnikatele, kteří počítají každou korunu. Pro majitele automobilů se samolepkou D8 pak se super cenou - 350,00 Kč/hod. a dopravou zdarma. Tuto službu v ČR nabízí jen hrstka jednotlivců ...

MOŽNÁ SE MEZI VÁMI NAJDOU I DALŠÍ, KTEŘÍ BY CHTĚLI NAŠIM FANOUŠKŮM NABÍDNOUT NĚJAKOU
TU SLEVIČKU NA SVÉ PRODUKTY NEBO SLUŽBY.
V takovém případě neváhejte a určitě nám
napište e-mail <alb@de8.cz> - jak jen to půjde se Vám ozveme a zkusíme se pobavit o možné spolupráci.